ازدواج

زمانی که دختر و پسردرشرایط ازدواج، تصوری ازخود به عنوان من یا شخصیت داشته باشند، طبیعی است که درارتباط با هم دچارمشکل خواهند شد، چون درواقع دوتا من می خواهند درکناریکدیگرمشغول به زندگی شده و راه مشترکی رو طی کنند، این من ها و خانواده های شان درهنگام آشنائی یا وصلت قبل ازاینکه درارتباط با موجودیت انسانی یکدیگرقرار بگیرند، ارزش ها و صفات شخصیتی راکه مهمترین دارائی شان محسوب می شود را به رخ یکدیگرمی کشند و شکل ارتباط را برپایه  سوداگری و نمایش شخصیت قرارمی دهند. زندگی های مشترکی که براساس چنین شیوه ای پایه ریزی می شوند، محکوم به جدائی اند، اگرهم تداوم یابند، قطعأ این نوع زندگی، تجربه تلخ تجردی دونفره است.

این نوشته در خود‌شناسی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

1 پاسخ به ازدواج

  1. علی می‌گوید:

    باسلام خدمت برادر عزیز.لطف کنید درمورد جایگاه روابط جنسی در این نوع دیدگاه صحبت کنید و مرا راهنمایی کنید.برداشت من ازصحبتهای شما این است که این نوع رابطه فقط برای بقای نسل میباشدو استفاده ازاین نوع رابطه جهت لذت بردن انسان را در راه رسیدن به خقیقت گمراه میکند!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>