قانون جذب

ذوق زده نشوید! قرارنیست از چیزی که وجود ندارد صحبتی به میان آورده شود. فقط به دلیل پرهیزاز رواج اوهام، ناچار به ذکر سخن دراین باره هستیم.
برطبق این گمانه که عنوان قانون را یدک کشیده و موجب تحریک ذائقۀ بسیاری از انسان های توهم اندیش و طمع کار شده، به هرچه بی اندیشید به سوی شما جذب خواهد شد.

ظاهراً برای تحقق چنین ایده ای کافی است، هنگام فعالیت یا بیکاری به یاد رویاهایتان افتاده و روی آنها تمرکز کنید تا آنها تدریجا به سوی شما جذب شوند! بنابراین تا می توانید آرزوهایتان را جدی گرفته و حتی المکان ممتاز بی اندیشید!
اگراتومبیل گران بهائی می بینید، تصور نکنید که با توجه به عدم امکانات مالی نباید به آن فکر کنید، شما باید دیوارهای استدلال و منطق را که مانع پیشرفت شما هستند را خرد و با تکیه بر قانون جذب از هم اکنون خود را سوار بر آن اتومبیل تصور کنید!

اگرهمکار یا فامیل شما خانۀ در خور توجه و مجللی دارد، شما هم سعی کنید با میان بر زدن یعنی با تمرکز کردن روی مالکیت خانه، خانه و تمام اثاثیه اش حتی سرویس های بهداشتی مجلل اش را به سوی خود جذب کنید.
دائماً خودتان را با دیگران مقایسه کنید و آرزوهای تان را روی کاغذ بیاورید، تا مبادا خواسته ای از قلم افتاده و فرصت سوزی شود. اگردر هنگام مقایسه دچار خشم و نفرت شدید، نگران نشوید، زیرا این کودک درون شماست که به دلیل عدم بلوغ عقلی ظرفیت تحمل چنین فشاری را ندارد. سعی کنید با مدیریت کردن ذهن، خشم و کودک درونتان را به کنترل خود در آورید.
تسلط برخشم را با نفس عمیق آغاز و با شمارش اعداد به پایان برسانید. کافی است چند بار با خود تکرارکنید که من عصبانی نیستیم. (آفرین براین شخصیت ممتاز، شما جزنمونه های نادری هستید که لیاقت لازم برای رسیدن به خواسته هایتان را از طریق قانون جذب دارید).

تا می توانید به رویاهایتان فکر کنید، هیچ چیزی را ازقلم نیندازید، به آرزوی تان پرو بال دهید بدون اینکه به سن وسال یا موقعیت خود فکر کنید، زیرا برطبق قانون جذب با تمرکز و فکر کردن در بارۀ خواسته هایتان آنها به سمت شما جذب می شوند.
شما از پس چنین کارساده ای برخواهید آمد.به افکار منفی اجازه خود نمائی ندهید، هرجا دچار یأس و نا امیدی شدید و کم آوردید به سراغ مشاور و یا کتاب هایی که در این باره نوشته شده اند بروید. با تمام وجود از زندگی طلب کاری کنید و از درون نعره بزنید که (من می خواهم)، (من باید داشته باشم).
اگر پس مدتی از اجرای قانون جذب دوست خیرخواهی به شما گفت که در چهره شما نشانه های عصبیت و بی قراری مشاهده می شود، به حرفش گوش نکنید زیرا او بد خواه شما بوده و تحمل داشته های شما را که ازطریق قانون جذب بدست آورده اید ندارد.

چشمها و گوش هایتان را برآنچه در اطراف تان می گذرد بسته نگه دارید و هرچه می توانید به مطالعه کتابهائی که در باره قوانین جذب ، نحوۀ پولدارشدن و میان برهای دستیابی به خوشبختی نوشته شده بپردازید.
سعی کنید با تمام توان پی گیر مطالبات تان از زندگی باشید. زیرا جامعه بابت وجود انسان خردمندی مثل شما، به شما مدیون است، به همین جهت طلب کاری شما اززندگی کاملاً به حق و به جا است.

اگرخدائی ناکرده روزی خود را روی تخت یکی ازبیمارستان های تخصصی اعصاب مشاهده کردید، هراس به دل راه ندهید، شما باید به هرقیمتی شده به رویاهایتان برسید، همانگونه که بیل گیتس و دیگران رسیدند، آنها خواستند و رسیدند.

این حق مسلم هرانسانی است که به آرزوهایش دست یابد، زیرا برطبق قانون جذب که محققین و دانشمندان بسیاری در آمریکا از طریق آزمایش های علمی آن را به اثبات رسانده اند به هرچه بی اندیشید به سوی شما جذب می شود.
همانگونه که می دانید بدست آوردن هرچیز هزینه ای در پی دارد، بنابراین اگرپزشک معالج شما شوک الکتریکی یا داروهای آرام بخش تجویز کرد، ترس به دل راه ندهید، فرصت تحقق رویا ها همیشه فراهم است حتی پس از مرخصی از دارلمجانین!

هرگونه کم کاری در زمینه اندیشیدن به رویاها منجر به عدم دستیابی شما به آرزوهایتان خواهد شد. لازم به ذکر است که در این میان هیچ مسئولیتی متوجه کاشفان این قانون و مروجین داخلی آن نمی باشد.

این نوشته در خود‌شناسی ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

7 پاسخ به قانون جذب

 1. khodraha می‌گوید:

  سپاس از اینکه نگاه عمیقی نسبت به دروغهای اطراف دارید.

  ولی به نظر من، یک مطلب در یک سایت بی نام و نشان و بدون ارزش اجتماعی هیچوقت نمیتواند در مقابل کتابهایی که کلی ارزش دروغین دارند و تمام دنیا از روی خودباختگی آنها را حمایت میکنند حتی تلنگری کوچک هم بزند.

  تموم دنیا پر شده. همین پایین سایتتون…

  “با افتخار نیرو گرفته از WordPress” ==من آنم که رستم بود پهلوان

  ممنونم از زحماتتان
  شاد و در لحظه باشید

 2. فرزاد می‌گوید:

  دوست گرامی
  نوشته ها و دیدگاههای تازه ای دارید که بعضی از نگاههایتان جای تامل دارد.
  از اینکه سعی خود را میکنید که هوطنان را به سوی بهتر شدن سوق دهید سپاسگزارم.
  به اطلاعتان میرسانم که متن ” قانون جذب ” را در فوروم ایران امریکا به نشانی
  http://www.iranamerica.com/forum/showthread.php?p=117673#post117673
  منعکس کردم که مورد نقد دوستان قرار گیرد.
  اگر به عنوان نویسنده در بحث ها وارد شوید کمال تشکر را خواهم داشت
  فرزاد

 3. سمیرا می‌گوید:

  چقدر خوشحالم که یک نفر پیدا شد مثل من یا این قانون توهمی و تخیلی ، مشکل داشته باشه…ولی اینقدر این جریان رو تایید کردن که همه باورش دارن! بعضیا به قرآن و پیامبرم ربطش دادن ! مرسی

 4. مهسا می‌گوید:

  سلام
  من واقعا درک نمیکنم با چی این قانون مشکل دارین؟چرا نمیخواید قبول کنید ؟کی گفته اینا توهم و خیاله؟ما خودمونیم که سرنوشتمونو رغم میزنیم! یعنی تا به حال حتی آزمایشش هم نکردید؟

 5. رها می‌گوید:

  امام علی ع در نهج البلاغه فرمودن… خدایی که تمام گنجینه های دنیا در دست اوست تورا دستور داده از او بخواهی تا ببخشاید… من به این اعتقاد دارم که انسان هرچی بخواد خدا بهش میده.حتی تو قران ایه داریم کسانیکه فقط طالب دنیا گشتند ما دنیاشون رو اباد کردیم ولی آخرتشان ویران شد…حالا این به انسان بستگی داره که منطقی باشه و طلبش منطقی و درست.

 6. pirooz می‌گوید:

  شش ماه قبل ، زمانی که هنوز مقالات شما رو ندیده بودم ، اگه کسی در باره قانون جذب شک داشت و درستی اون رو زیر سوال میبرد ، به شدت باهاش مخالفت میکردم . آره منم یکی از اون افرادی بودم که قانون جذب و مطالب کتاب راز رو بدون هیچ شکی باور کرده بودم و لی حالا به اون گفته ها شک کردم . نمیگم همه سوالاتمو در باره این جواب گرفتم ولی دست کم از خوابی دراز و خرگوشی در اومدم ، ممنونم ، با تمام وجودم اینو میگم .(( ممنون ))

 7. رویا می‌گوید:

  ایکاش بجای جبهه گرفتن در مقابله همه چی یکم سعی کنیم از هرچی که خداافریده بهترین استفاده روبکنیم…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>